6 października 2022 By RUNSTYLE, Slider With 3122 Views

Szwajcarska marka SWE nowym sponsorem głównym Transgrancanaria

Transgrancanaria – jedna z największych i najbardziej popularnych imprez trailowych – ma nowego głównego sponsora. Jest nim nowopowstała szwajcarska marka sportowa – SWE. Umowę podpisano na trzy lata.


6.10.2022 r.

Przez najbliższe trzy lata nazwa jednej z największych i najbardziej popularnych imprez trailowych na świecie będzie brzmiała Transgrancanaria SWE. Organizatorzy biegu podpisali bowiem trzyletnią umowę sponsorską z nowopowstałą szwajcarską marką sportową – SWE.

Firma SWE powstała w 2022 r. w Alpach Szwajcarskich. Jej zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem w projektowaniu specjalistycznej odzieży do biegania w terenie. Wyróżnia się zaangażowaniem w ochronę środowiska – jej wszystkie ubrania produkowane są w Europie aby zmniejszyć wpływ transportu na emisję CO2. W 95% nadają się również do recyklingu.

Tym samym na biegaczy planujących start w Transgrancanaria SWE 2023 czeka zupełnie nowa kolekcja koszulek oraz innych strojów projektowanych z myślą o imprezie.

W teamie SWE jest zespół elitarnych biegaczy kierowanych przez Miguela Caballero, w skład którego wchodzą: Rumun Ionel Cristian Manole, Chilijczyk Enzo Ferrari, Portugalka Ester Alves, Belg Dominique Van Mechgelen i Hiszpanie Alberto Vinagre, Yeray Durán i Octavio León.

Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-26 lutego. O nowościach podczas Transgrancanaria 2023 przeczytasz na runandtravel.pl >>> TU oraz TU.


Jeśli publikowane na naszej stronie treści uważasz za wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) i zapoznaj się z zasadami. 

 

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *