7 grudnia 2021 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 2407 Views

Ciele Athletics – Everybody Run

Ciele Athletics to jedna z najbardziej intrygujących marek w świecie biegowym ostatnich lat. Bogata oferta kolorystyczna w połączeniu z oryginalnym designem i jakością sprawiają, że produkty kanadyjskiej marki cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko wśród biegaczy, lecz wśród wszystkich osób aktywnie spędzających czas.


7.12.2021 r.

Marka Ciele Athletics stworzyła czapki, które są czymś więcej niż tylko elementem ubioru z doskonałą oddychalnością, idealnym dopasowaniem i wygodą.

Co wyróżnia czapki Ciele Athletics?

  • elastyczny daszek, który w łatwy sposób można spakować,
  • elementy odblaskowe,
  • materiał, z którego są wykonane ma solidny splot,
  • zabawny styl i kolorystyka,
  • zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Każdy produkt jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, w efekcie czego marka oferuje swoim użytkownikom sposób na podarowanie czegoś wyjątkowego, połączonego ze stylem życia.


Ciele Athletics GOCap – czapka dla biegaczy

Najpopularniejszym modelem w kolekcji Ciele Athletics jest GOCap. Czapka pięciopanelowa stworzona z myślą o bieganiu. Elastyczny daszek i elementy odblaskowe to nie jedyne jej zalety. Czapka posiada ochronę przed słońcem na poziomie UPF +40, doskonale odprowadza wilgoć dzięki zastosowaniu materiału COOLwick™ oraz można ją prać w pralce.

 

 


Koszulki Ciele Athletics

Oprócz czapek marka w sposób odpowiedzialny wobec środowiska produkuje również koszulki i planuje zrównoważony rozwój pozostałych kategorii w nadchodzących latach. Dążąc do ograniczania własnego udziału w zanieczyszczaniu przyrody marka współpracuje z dostawcą poliestru pochodzącego z recyklingu – liderem w tej dziedzinie – marką Repreve.

Koszulki produkowane są z przetworzonego poliestru oraz bawełny organicznej, dzięki czemu minimalizowana jest ilość odpadów potrzebna do produkcji. Marka nie rezygnuje również z eko odpowiedzialności w zakresie pakowania i wysyłki – nieustannie poszukiwane są coraz efektywniejsze rozwiązania, które ograniczają ilość odpadów w produkcji metek czy opakowań.

Szeroką ofertę czapek znajdziecie w sklepach:

www.8a.pl
www.natural-born-runners.pl
www.trucht.com
www.sneakerstudio.pl
www.supersklep.pl
www.panpablo.pl

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *