Hirnovska Stovka

28 maja 2021 By GÓRY & ULTRA, Slider With 930 Views

Hriňovská Stovka 2021 / Słowacja

W dniach 19-20 czerwca 2021 roku na Słowacji odbędzie się trzecia edycja imprezy biegowej Hriňovská stovka, organizowanej pod patronatem Slovak Ultra Trail.


28.05.2021 r.

 

Hriňovská stovka to górski wymagający bieg ultra oraz marsz długodystansowy w Rudawach Weporskich (Veporské vrchy) i Górach Stolickich (Stolické vrchy) w środkowej Słowacji. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-20 czerwca. Bieg jest częścią Slovak Ultratrail League.  Organizatorzy zalecają, by ze względu na wymagającą trasę biegu zawodnicy mieli zaliczony co najmniej jeden bieg na dystansie 100 km.

  • Start: 19 czerwca 2021, godz. 6:00, Podpolianske namestie, Hriňova
  • Dystans: 114 km
  • Przewyższenie: 4800 m+
  • Punkty odżywcze: 9
  • Limit czasu: 29 godzin
  • Punkty ITRA: 5
  • Opłata startowa: 35€

Wyposażenie obowiązkowe: folia NRC / czołówka / telefon / mapa trasy albo track GPS / kamizelka odblaskowa albo inne odblaski / pojemnik na wodę min. 1,5 l / kubek / ID .

Zapraszamy na stronę biegu Hriňovská stovka / Facebook  >>>  TU 


Uwaga! Warunkiem uczestnictwa jest negatywny wynik testu RT-PCR lub LAMP dla COVID-19 nie starszy niż 72 godziny lub negatywny wynik testu antygenowego dla COVID-19 nie starszy niż 24 godziny. Z uwagi na sytuację, bieg odbędzie się w limitowanej wersji. Nie ma możliwości zapewnienia zakwaterowania od piątku do soboty w szkolnej sali gimnastycznej, to samo dotyczy zakwaterowania od soboty do niedzieli. Punkty kontrolne będą znajdować się na zewnątrz, również odprawa i meta w Hriňovej będą na zewnątrz. Podczas wyścigu zastosowane zostaną środki zapewniające bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom, wolontariuszom i organizatorom.

Hirnovska Stovka

Portal www.runandtravel.pl jest polskim partnerem mediowym Slovak Ultra Trail, stowarzyszenia skupiającego organizatorów biegów ultra na Słowacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *