25 lutego 2016 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 4427 Views

#ITrainFor… The North Face prezentuje Mountain Athletics

Wraz z nadejściem wiosny marka The North Face prezentuje Mountain Athletics – kolekcję przeznaczoną do codziennych treningów na siłowni, które przygotują do osiągania sportowych celów w górach. Produkty te zostały wykonane przy zastosowaniu zaawansowanych technologii oraz materiałów i zaprojektowane tak, by sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników.

Podstawę kolekcji stanowią koszulka i spodenki The North Face Kolowatt. Wykonane przy użyciu innowacyjnej tkaniny FlashDry-XD™ doskonale odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała i pomagają regulować jego temperaturę w czasie intensywnego wysiłku fizycznego na siłowni. Wysoki stopień elastyczności materiału gwarantuje wygodę i swobodę ruchów, a bezszwowe wykończenie oraz płaskie szwy zmniejszają ryzyko otarć skóry.

Koszulka The North Face Kolowatt

Koszulka The North Face Kolowatt

Spodenki The North Face Kolowatt

Spodenki The North Face Kolowatt

Ciepło w drodze do i z siłowni podczas chłodniejszych dni zapewni wodoodporna i wiatroszczelna kurtka The North Face Kilowatt. Dzięki wzmocnieniom w miejscach podatnych na przetarcia wytrzyma ciężar sprzętu zabieranego na ćwiczenia, a miękki materiał na rękawach i mankietach pozwoli na pełną swobodę ruchów. Boczne kieszenie na suwaki zmieszczą wszystkie potrzebne akcesoria.

Wodoodporna i wiatroszczelna kurtka The North Face Kilowatt

Wodoodporna i wiatroszczelna kurtka The North Face Kilowatt

Uzupełnieniem zestawu są buty The North Face Litewave Ampere. Zgrzewane wzmocnienia z TPU w okolicach pięty, palców i śródstopia zapewniają znakomite wsparcie i ochronę stopy. O stabilność pięty dba technologia CRADLE™ oraz formowana kompresyjnie wkładka EVA, natomiast podeszwa UltrATAC™ i wkładka z TPU zwiększają dynamikę biegu.

buty The North Face Litewave Ampere

buty The North Face Litewave Ampere

Aplikacja Mountain Athletics

Aplikacja Mountain Athletics

Aplikacja Mountain Athletics

Wraz z kolekcją odzieży i obuwia, The North Face wprowadza również aplikację Mountain Athletics. Pozwoli ona na ułożenie treningu dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, a ćwiczenia prezentowane przez sportowców w formie krótkich nagrań wideo pokażą krok po kroku jak należy je wykonywać i jakich błędów unikać. Dzięki aplikacji będzie można również podzielić się wyznaczonymi celami i osiągnięciami z pozostałymi użytkownikami.

Film dotyczący aplikacji Mountain Athletics obejrzeć można pod adresem: TU

TNF2

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *