The North Face® Mountain Festival

12 maja 2016 By Slider, TRAVEL With 7175 Views

The North Face® Mountain Festival

W dniach 16-18 września br. w malowniczej szwajcarskiej miejscowości Lauterbrunnen odbędzie się The North Face® Mountain Festival. To niezwykłe wydarzenie skupi u podnóża alpejskiego szczytu Eiger miłośników wszelkich aktywności outdoorowych – od biegów górskich, przez piesze wycieczki po szlakach i wspinaczkę skałkową, aż po odkrywców i podróżników w najdalsze zakątki ziemi.

The North Face® Mountain Festival

The North Face® Mountain Festival

Na uczestników festiwalu czekać będą między innymi warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania i gotowania w plenerze, odpowiedniego przygotowywania ekwipunku i profesjonalnej fotografii outdoorowej, a także opowieści znanych podróżników z ich wypraw. Wydarzenie to będzie również okazją, aby wziąć udział w wycieczkach górskich oraz zajęciach biegowych i wspinaczkowych pod okiem przewodników i zawodników teamu The North Face®.

Prawdziwą gratką dla najodważniejszych będzie możliwość lotu paralotnią oraz raftingu, a także próba zdobycia szczytu Eiger u boku jednego z zawodników The North Face.

The North Face® Mountain Festival

The North Face® Mountain Festival

Po zmroku, uczestnicy wezmą udział we wspólnej kolacji pod gołym niebem, przy muzyce na żywo oraz pokazach filmów. Po intensywnym i wyczerpującym dniu, przyjdzie czas na chwilę relaksu, w zlokalizowanym w lesie spa.
Bilety w niższej cenie – 99 euro dostępne są już teraz na stronie www.thenorthface.com/mountain-festival lub na kanałach Social Media @TheNorthFaceEMEA (Twitter i Facebook).

Garść informacji o The North Face® Mountain Festival
Bilety
Bilety w niższej cenie €99 zawierają:
– Wyprawy piesze, biegi górskie oraz zajęcia ze wspinaczki skałkowej prowadzone przez przewodników i zawodników The North Face®: Jeza Bragga, Fernandę Maciel, Jamesa Pearsona, Tamarę Lunger*
– Wszystkie posiłki – od piątkowego obiadu do niedzielnego śniadania
– Warsztaty w obozowisku oraz wykłady
– Spa*
– Wieczory pod gołym niebem z muzyką na żywo i pokazami filmów*
– Miejsce kampingowe
*Więcej informacji zostanie podane wkrótce

Lokalizacja
Obozowisko zlokalizowane będzie w Lauterbrunnen, w niewielkiej odległości od centrum miasteczka. Na The North Face® Mountain Festival dostać się można:
Samolot
Najwygodniejszym i najszybszym sposobem dotarcia do Szwajcarii jest samolot. Podróż z Polski trwa około 2 godzin. Linie lotnicze oferują regularne połączenia np. z Warszawy do Zurichu lub Genewy. Jednym z tańszych rozwiązań jest podróż z Krakowa do Bazylei, ceny biletów zaczynają się już od 150 zł.

Dojazd na miejscu:
Pociąg
Bazylea: Czas podróży pociągiem na trasie Bazylea – Interlaken Ost to około 2 godziny.
Zurich/Genewa: Należy dostać się do Berna, a następnie przesiąść w pociąg jadący z Bazylei do Interlaken Ost. Czas podróży to: z Zurychu około 2 godziny; z Genewy około 3 godziny.
Samochód
Do Lauterbrunnen dotrzeć można samochodem z Bazylei, Zurychu lub Genewy przez Berno lub Lucern / Brünig Pass. Jadąc z południa, kierować się należy w stronę Jungfrau przez Grimsel lub Sustenpass lub przez Simplonpass i następnie trasą Lötschberg.
Pomocna w zaplanowaniu podróży będzie strona: http://bit.ly/1OcRZyF

Więcej informacji na temat The North Face® znaleźć można na stronie www.thenorthface.com oraz portalach społecznościowych:
Instagram: @TheNorthFace
Twitter: @TheNorthFaceEU
Facebook: www.facebook.com/thenorthface
Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

The North Face® Mountain Festival

The North Face® Mountain Festival

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *