• 29 2020 Listopad

Bieg 24h wciąż na liście wyzwań Kiliana Jorneta. Podsumowanie projektu “Phantasm 24”

27 listopada, punktualnie o 10.30, rozpoczęła się 24-godzinna rywalizacja na 400-metrowej bieżni w Måndalen w Norwegii. Zwycięzcą na torze w Måndalen został Norweg, Harlad Bjerke, który pokonał 580 okrążeń.

( Czytaj więcej )

Zapraszamy na wyjątkową 18. edycję Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

W dniach 12-13 grudnia 202o roku obędzie się wyjątkowa edycja Krakowskiego Festiwalu Górskiego KFG+. Oprócz programu na żywo, który będzie emitowany w dniach 12-13 grudnia ze studia w Krakowie, organizatorzy przygotowali w tym roku również wygodny dostęp do filmów, prezentacji, wywiadów i warsztatów.

Eliud Kipchoge – aktualny mistrz olimpijski i rekordzista świata w maratonie – został nowym ambasadorem marki COROS, dynamicznie rozwijającego się producenta w sektorze zegarków multisportowych.

Organizacja Run Czech odwołuje tegoroczne biegi w Pradze.

Organizacja Run Czech poinformowała o odwołaniu w 2020 roku trzech biegów organizowanych w Pradze – Sportisimo Prague Half Marathon, Volkswagen Prague Marathon oraz Birell Prague Grand Prix.

Czerwiec 30, 2020

ŚWIAT

ARMENIA

Artsakh Ultra 2021. Organizator Badwater zaprasza na nowy etapowy bieg w Republice Artsakh.

AdventureCORPS® – organizator kultowego już ultramaratonu Badwater® w Dolinie Śmierci – zaprasza na Artsakh Ultra, nowy 6-dniowy bieg etapowy na dystansie 160 mil (260 km). Start będzie zlokalizowany w Armenii, a meta w Republice Artsakh, położonej na jej terytorium.

Ultra Trail World Tour. Kalendarium biegów na świecie na 2021 rok

Organizatorzy Ultra-Trail® World Tour – cyklu organizowanych na całym świecie długodystansowych biegów trailowych – zaprezentowali kalendarz biegów na sezon 2021. Na 2021 rok zaplanowano 28 biegów – w tym cztery nowe imprezy w UTWT – w 22 różnych krajach.

Listopad 24, 2020

Polskie drogi

Indywidualny Projekt Biegowy _ Trasą Lamentu Świętokrzyskiego

Lament Świętokrzyski 80 km solo i bez supportu | Krzysztof Stodolny

Lament Świętokrzyski dla Krzysztofa Stodolnego miał być ostatnim biegiem w tym dziwnym sezonie. Bieg się nie odbył, ale to nie znaczy, że Krzysztof nie ruszył na trasę. 8 listopada 2020 r. – w ramach Indywidualnego Projektu Biegowego – pokonał 80